Zdeňka Gryčová

Po nástupu do důchodu se má váha neustále zvyšovala, neměla jsem žádnou vůli změnit způsob svého stravování. Až má dcera mi poradila, navštívit poradnu Světa zdraví v mém místě bydliště, kde jsem si sjednala osobní schůzku. Hned na první schůzce jsme se domluvili na mém cíli, jak hubnout a motivaci.

Svět zdraví mi poskytl jídelníček s potravinami, které jsou pro mé tělo vhodné. Naučili mě se pravidelně stravovat a dodržovat pitný režim. Výsledky se s mou vůlí dostavily v krátké době a s přidaným aktivnějším pohybem to jde lépe.

Tímto bych chtěla poděkovat Světu zdraví v Ústí nad Labem a mé poradkyni Mgr. Magdaléně Škapcové. Velice mi pomohla v mé snaze jít s kily dolů. Můj výsledek je -18 kg za 12 měsíců.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist