Úvodní stránka » Kontaktní formulář

Objednejte se nebo se nás zeptejte

Objednejte se na nezávaznou konzultaci s naším výživovým specialistou. Konzultace trvá cca 45-60 minut a zahrnuje:

  • komplexní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro použití ve zdravotnictví
  • osobní tipy na míru
  • navržení vhodného postupu pro trvalé snížení váhy

Cena konzultace se specialistou je pouze 400 Kč. POZOR! Nyní AKCE, do konce února 2013 vstupní diagnostika a konzultace se specialistou Světa zdraví pouze za 250 Kč + dárek Kniha zdraví zdarma.

Stačí, když nám níže zanecháte svoje jméno a telefonní číslo a naše asistentka Vám zavolá a dohodne s Vámi pro Vás nejvhodnější termín návštěvy u nás. Chcete-li zavolat sami, využijte telefonní čísla 475 200 590, 774 734 598. 

Naše provozovna má standardně otevřeno každý pracovní den od 8,00 do 16,30 hodin. V případě, že Vám tato doba nevyhovuje, je možné se individuálně dohodnout s asistentkou na recepci na jiném dnu nebo čase. Naši specialisté Vám rádi vyjdou maximálně vstříc.

Pojedete-li do naší provozovny, můžete pohodlně zaparkovat v podzemních garážích hotelu Clarion, odkud je to k nám do Světa zdraví jen pár metrů. Těšíme se na Vás!

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist