Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

Svět zdraví NATUREN - Ústí nad LabemNáš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

Eva Hisemová - asistentka

Cesta hubnutí sice někdy může být těžká, ale ta cesta stojí za to. Už jen proto jsem si nemohla nechat uniknout příležitost pracovat jako asistentka ve Světě zdraví, kdy před očima uvidím upřímnou radost lidí, kteří dokázali změnit svůj životní styl.

8.4.2018 | Rubrika: Náš tým

Karolína Fikarová - výživová specialistka

Už od malička jsem byla rodiči vedena ke sportu. Brala jsem to spoustu let jako základ zdravého životního stylu s absolutním nezájmem o to, co vlastně jím a jak strava může ovlivňovat naše zdraví, vitalitu, psychiku..Později jsem si prošla obdobím, kdy má váha i přes pravidelnou aktivitu narostla o 15 kg. Tou dobou jsem se nejen cítila tlustá, ale pravidelně jsem se setkávala i s posměšky lidí, dokonce kamarádů, a celkově jsem po fyzické i psychické stránce hrozně trpěla. A to byl ten impuls, který mě donutil zabývat se zdravou výživou.

28.1.2018 | Rubrika: Náš tým

Mgr. Magdaléna Škapcová - výživová specialistka

"Nežijeme, abychom jedli, ale jíme, abychom žili."

2.6.2017 | Rubrika: Náš tým

Ing. Lucie Zemanová - výživová specialistka

Na Světě zdraví oceňuji především individuální přístup ke klientům, který je založen na unikátní metodě p. RNDr. P. Fořta, který tento postup exkluzivně vyvinul právě pro Svět zdraví. Již Hippokrates tvrdil, že "Člověk se rodí zdráv a všechny nemoci do něj vstupují s jídlem." - s konceptem Světa zdraví nebudete jíst nemoci, ale zdraví. Proto si přijďte k nám: pro své zdraví

2.1.2017 | Rubrika: Náš tým

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist