Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Přečtěte si některé příběhy našich klientů, kteří absolvovali program v naší pobočce Světa zdraví a inspirujte se jejich úspěchy.

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Šárka Baudišová

Do Světa zdraví jsem se rozhodla přijít, protože už jsem nevěděla kudy kam. Pokaždé, když se mi podařilo zhubnout, tak během pár měsíců byla kila zpátky a ještě nějaká navíc. Měla jsem pořád nafouklé břicho a připadala jsem si strašně moc oteklá. Říkala jsem si, že po čtyřicítce už to asi nepůjde. Ujala se mě Ing. Zemanová a najednou šla kila dolů a břicho bylo také v pohodě. 

25.9.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Josef Pěč

Svůj cíl jsem splnil. Jsem lehčí o 11 kg a navíc už mě nebolí kyčle. Celkově se cítím mnohem lépe. Proto jsem se rozhodl pro další kontrolní konzultace ve Světě zdraví. Ještě bych chtěl poděkovat výživové poradkyni, paní Ing. Lucii Zemanové za vytvoření přátelského prostředí, odborné vedení a také povzbuzování, které bylo občas potřebné.

5.8.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jana Lukášová

Potíže se zády již nemám denně, ale jen občas. Ráda bych ještě zhubla alespoň 4 kg. Myslím, že již na celý život mám stravovací plán. Vím, jak na to, pokud bych měla období, kdy se prostě víc hřeší a pak jak vše doladit. Je to sice plán již na celý život, ale s tím, že nemám vše, co mám ráda a chutná mi, zakázáno a odepřeno.

29.7.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Tomáš Císař

Můj krevní tlak se postupně snížil. Začal jsem se cítit mnohem vitálněji, přehnaná únava postupně vymizela. Můj život začal být veselejší a plný pozitivní energie. Podařilo se mi odložit necelých 15 kg za 12 měsíců. Nyní jsem rád, že jsem se dal do boje a nevzdal jsem se.

30.6.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jaroslav Bureš

Takže závěrem mohu konstatovat, že jsem mile překvapen, jak jedna nahodilá e-mailová zpráva mi pomohla začít se věnovat sám sobě, zlepšit si náladu a poznat nové věci ve sféře, kterou jsem pomíjel a nepřikládal jsem jí důležitost, neboť jsem se domníval, že v podstatě nejde nic změnit (pozor – i jsem se pokusil vytvořit vlastní müsli!). Jde to změnit, ale musí se chtít. Jsem tedy rád, že jsem se seznámil se Světem zdraví v Ústí nad Labem.

25.6.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Zdeňka Gryčová

Svět zdraví mi poskytl jídelníček s potravinami, které jsou pro mé tělo vhodné. Naučili mě se pravidelně stravovat a dodržovat pitný režim. Výsledky se s mou vůlí dostavily v krátké době a s přidaným aktivnějším pohybem to jde lépe.

24.6.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Oksana Nedomovna

Nemusela jsem hladovět, ani se omezovat. Ve Světě zdraví se nejedná o žádnou dietu, ale o zdravý a správný stravovací režim. Díky mé výživové specialistce Ing. Lucie Zemanové, která mi připravila osobní výživový plán, jsem se naučila jíst a jsem za to moc vděčná a šťastná, že jsem to dokázala.

12.6.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Bohdan Smíšek

S paní Zemanovou jsme se dohodli na optimalizaci stravy a výsledek se dostavil. Nebylo to snadné a jak jsem se sám přesvědčil, nekázeň v dietním programu mě okamžitě vytrestala. Jsem vděčný, za přístup celého osazenstva Světa zdraví v Ústí nad Labem a za neutuchající optimismus paní Zemanové, která mi věřila více, než já sám sobě.

7.6.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Ota Zápotocký

Deset kilo za půl roku se nezdá moc, ale když jste je deset let nabírali, tak je to nakonec dobrý výsledek. A jak se cítíte? Zkuste nosit od rána do večera desetikilový batoh několik dní a rychle si to uvědomíte.

19.5.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Michaela Ledvinková

Jsem ráda za delší program. Bála jsem se, že 3 měsíce mi nebudou stačit a nezvyknu si na změnu. Vše ale šlo úplně samo. Odstranila jsem špatné návyky, naučila jsem se jíst pravidelně a ne 2x denně. Hlavně jsem si na to tak zvykla, že nemám problém jíst tak často a vždy najdu chvilku, dát si svačinu. Což byla největší výmluva, že nemám čas. Mé výsledky za 6 měsíců: před 71 kg a nyní 62 kg, úbytek v pase 11 cm a přes boky 3 cm. 

3.5.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jarmila Strnadová

Nejen, že se mi s pomocí mé specialistky, která mi vždy ochotně poradila a vysvětlila vše potřebné, podařilo bez hladovění snížit váhu, ale také mi klesla hladina cukru v krvi a snížily se hodnoty viscerálního tuku. Cítím se lépe. Je mi příjemné, že oblečení, které mi dříve bylo malé, mi je najednou volnější. V dodržování jídelníčku budu i nadále pokračovat a věřím tomu, že se mi podaří ještě nějaké to kilo shodit. 

27.4.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jana Cholinská

Kvitovat chci zejména to, že jsem se naučila pravidelnosti ve stravě a v pohybu. Za tři měsíce jsme se zbavila pár přebytečných kil a několika centimetrů v pase a v bocích. Paní specialistce chci tímto poděkovat za profesionální přístup a její ochotu a podporu při mé cestě. Moje snažení bude i nadále pokračovat a jsem vděčná, že již vím jak na to.

25.4.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Veronika Trnková

Dnes jsem na své vysněné váze a zhubla jsem celkem 9 kg. Na začátku programu byl můj metabolický věk 38 let a nyní se snížil o 10 let, což odpovídá mému věku. O tom, že Svět zdraví navštívit bylo správné rozhodnutí, svědčí i ohlasy mého okolí.

21.4.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Lucie Zichová

A proto za všechny rady a podporu děkuji své specialistce Mgr. Magdaléně Škapcové. Naše setkání v intervalech po cca 14ti dnech bylo vždy příjemné, poučné a motivující. Pod jejím vedením jsem zhubla o 5 kg a co mě nejvíc potěšilo, že to bylo 5 kg tuku.

17.4.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Petr Richter

Trochu mi úbytek zpomaluje moje aktivní společenská činnost - účast na různých společenských akcí včetně rautů, kdy není vždy na výběr vhodná skladba stravy, ale i s tím se snažím vypořádávat. I nadále budu pokračovat v nově naučeném stravování, které mi vyhovuje. Jako aktivní senior se zdravotně cítím daleko lépe než před vstupem do ústecké poradny Světa zdraví.

28.3.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Ing. Václav Sklenář

A ejhle – pod vedením ing. Lucie Zemanové z ústecké pobočky jsem se zásadní změnou stravovacích návyků a úpravou životního stylu, samozřejmě bez hladovění a jakýchkoliv nepříjemných omezení, dostal během 7 měsíců ze 120,3 kg na 99,9 kg a stal se vysněným „docentem“!

14.3.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Štěpán Novák

Naše výsledky jsou určitě lepší než na začátku, i když vím, že by to mohlo být lepší. To ale rozhodně nesouvisí s prací Vaší, ale naší jako rodičů a všech našich blízkých. A co nám celá tato zkušenost dala? Znovu jsme si připomněli, jak jsou pravidelné stravovací návyky důležité, jak je důležité jíst několikrát denně vyváženou stravu a také, jak důležitý je pohyb. Vše ale tak nějak bez drilu a přirozeně.

10.3.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Renata Peková

S tím, jak klesala moje hmotnost, jsem měla více energie, přestala jsem se nadměrně potit, zvládla jsem bez problémů túry v kopcovitém terénu. Znovu jsem si koupila kolo a s požitkem jsem začala vyrážet na jízdy po okolí. A netrvalo dlouho a zjistila jsem, že ve dni bez pohybu jsem podrážděnější a méně spokojená.

10.3.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Martina Smíšková

Tady to bylo jiné. Rozhodně se nejednalo o dietu. Jen Vás naučí, jak zdravě a správně jíst a ještě Vám bude chutnat. Nikdy předtím jsem nevěřila, že to bude tak jednoduché a výsledky byly znát každý měsíc. Snad jen začátky byly trošku složitější, než jsem si zvykla na zdravou výživu. Díky tomu, že jsem se naučila zdravě jíst a věnovat se více sportu jsem zhubla 16 kg, zlepšil se můj zdravotní stav a já se cítím živější a plná energie.

29.1.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Ivana Marschnerová

A protože pod kontrolou to jde lépe, tak se mi za 6 měsíců podařilo zhubnout z velikosti 44 na velikost 40, zhubla jsem 14 kg a cítím se velmi dobře.

28.1.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Michal Šulc

Ve spojení se sedavou prací šla kila nahoru, ačkoliv jsem se snažil jíst nějaká zdravá jídla. Poslední kapkou bylo, když mi kamarádi řekli, že jsem dost přibral.

27.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Ing. Jaroslav Jirásek

Na jaře 2016 mi mojí váhu 125 kg připomněl důrazně až neomaleně jeden lékař na pohotovosti v Ústí nad Labem, kam jsem přišel s bolestmi břicha, pravděpodobně z podrážděného žlučníku. To mě „nakoplo“ abych začal přemýšlet co s tím, neboť jsem měl již i bolesti kolenních kloubů, kyčlí a zad. Na krevní tlak jsem bral prášky, měl jsem zvýšený cholesterol...

18.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Blanka Hájková

Bylo mi jasné, že musím změnit stravovací návyky a že rychlé hubnutí není ta správná cesta. Od listopadu roku 2016 do listopadu 2017 jsem zhubla 8 kg na 74 kg. Možná se zdá že to není moc, ale myslím si, že je lepší hubnout pomalu a trvale. Navíc mi chybí nějaká pohybová aktivita, kterou vzhledem k zaměstnání a věku nemohu provozovat. Můj pohyb je omezen jen na občasné výlety. Přesto jsem spokojená, cítím se lépe a budu ve změně stravování dále pokračovat s pomocí rad výživové poradkyně Ing. Lucie Zemanové, které za vše děkuji.

8.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Ing. Miroslav Zedlitzer

Od listopadu 2016 do listopadu 2017 jsem zhubl 10 kg na 94 kg. Není to konec, budu pokračovat ve změněném stravování i nadále. Velmi mi v tom pomáhají rady a konzultace výživové specialistky Mgr. Magdalény Škapcové, která mě vede ke změně životního stylu.

1.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Mgr. Běla Sklenářová

Bylo to nejlepší rozhodnutí v životě. Spolu s p.ing. Zemanovou jsem za půl roku zhubla téměř 19 kg a jsem šťastná. Už nikdy se nechci vrátit k původním stravovacím návykům, ale naopak pokračovat ve zdravém životním stylu, který jsem si u Světa zdraví osvojila.

1.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Karel Schoř

Rád vařím, takže jsem využil jejich rad, receptů, doporučení. Samozřejmostí je i podpora mé manželky při stravování. Pracovnice Světa zdraví mě vrátily k činnosti, kterou jsem v minulosti měl rád, a to je přirozený pohyb, kterému se opět pravidelně - každý den - chvilku věnuji. S pomocí poradkyň Světa zdraví jsem začal jinak uvažovat o stravování, používaných surovinách a pitném režimu. Pochopil jsem, že nedílnou součástí je i tělesná aktivita ve všech formách dle možností a věku. Chůze s hůlkami je pro mne základ.

4.10.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Dana Machovcová

Dana Machovcová - Diskuse klientů Světa zdraví Ústí nad LabemCítím se neuvěřitelně nabitá energií, stíhám svá dvojčátka, tolik se nazadýchávám. Zvedlo se mi sebevědomí, prostě se zase konečně cítím jako „ženská“. Správná strava, pohyb a úžasná spolupráce s výživovou poradkyní Martinou Fleglovou byla má správná cesta k úspěchu. Jsem nesmírně ráda, že jsem do toho šla. Díky mé návštěvě ve Světě zdraví a jejich pomoci jsem se naučila pravidelně jíst a do jídelníčku jsem zařadila konečně správné potraviny. Prostě se cítím skvěle!

23.11.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jitka Nováková

Jitka Nováková - Diskuse klientů Světa zdraví Ústí nad LabemNejvětší problém pro mě bylo naučit se pít. Pokaždé u lékaře mě upozorňovali, že málo piji. Měla jsem kolem sebe správné lidičky a vše jsem zvládla. Dnes v pohodě vypiji 2,5 litru. Také jsem se naučila jíst více zeleniny a výsledek? Podařilo se mi shodit celkem 12 krásných kil. Přes boky 14 cm a i pas šel dolů. 

1.9.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Radek Tarant

Radek Tarant - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad LabemMůj začátek byl na váze 154,6 kg a s půlročním programem od Světa zdraví jsem docílil neuvěřitelných výsledků. Dokázal jsem za tuto dobu shodit přes 35 kg. Nyní nadále pokračuji se sepsaným plánem od paní poradkyně se zapojeným cvičením. Už nyní po 8 měsících jsem na váze 112 kg, takže tedy 42 kg úspěšně dole.

2.6.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Stanislava Růžičková

Stanislava Růžičková - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad LabemV průběhu deseti let mi pomalu váha stoupala a stoupala. Vyzkoušela jsem různé diety i prášky, ale shozená kila se vždy vrátila. Říkala jsem si „jak to, vždyť jím tak málo“. Když jsem se ráno nasnídala, bylo mi těžko celé dopoledne. Tak jsem raději nejedla.  Začala jsem pročítat články o výživových poradcích, až mi jednoho dne zavolala kamarádka a zeptala se, zda bych s ní nešla k výživové poradkyni.

9.5.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Irena Kernerová

Irena Kernerová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad LabemZačal můj vlastní boj s kily, která mi ubírala sílu a chuť se hýbat. Začínala jsem na 94 kg při výšce 155 cm. Kila a to jak vypadám, mě odrazovalo někam si vyrazit. Nálada byla mizerná, chuť se bavit nebo řešit starosti běžného dne, to vše bylo na nule. Mým útočištěm a útěchou se stal gauč, televize a věčná chuť na něco dobrého. Věděla jsem, že je to všechno špatně, ale nemohla jsem si pomoci.

19.4.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jana Holadová

Jana Holadová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Sama bych se označila za chronickou dietářku. Z maximální váhy ve svém životě – cca 78 kg jsem dokázala sama zhubnout na oněch 69 kg nejrůznějšími dietními systémy. Ideální jídelníček jsem mimo jiné hledala také vzhledem k mým zdravotním problémům (nesnášenlivost lepku a laktózy, nejrůznější bolesti hlavy vč. migrén, střevní potíže a chronická únava).

30.3.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Hana Šoupalová

Hana Šoupalová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad LabemVyzkoušela jsem různé diety, dokonce jsem některé dny nejedla vůbec, ale váha šla pořád pomalu nahoru. Řešila jsem problém co na sebe, kupovala jsem stále větší a větší oblečení. Styděla jsem se za svojí postavu a mé sebevědomí kleslo téměř na nulu. Po všech neúspěšných pokusech jsem se rozhodla. Věděla jsem, že sama tento svůj boj nezvládnu, že potřebuji nad sebou dozor.

17.3.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Oldřich Fryč

Oldřich Fryč - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemDobrý den, jmenuji se Oldřich Fryč a když jsem přišel poprvé do Světa zdraví, bylo mi sice 64 let, ale mé tělo se cítilo na 97,1. Vážil jsem 108 kg a na konci programu se mi podařilo shodit až na 90 kg. Hlavním důvodem k návštěvě Světa zdraví pro mne byla celkově špatná kondice. Nejenže jsem se zadýchaval při každé větší námaze, ale měl jsem i zdravotní problémy.

7.2.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Drahomíra Řezníčková

Drahomíra Řezníčková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemJe mi 57 let a po několika marných pokusech, kdy jsem zhubla a kila šla znovu nahoru, jsem se rozhodla, že si nechám poradit. Obrátila jsem se na Svět zdraví v Ústí nad Labem a dostala se do rukou specialistce Renatě Pešťákové. Hned první sezení na mě udělalo příjemný dojem. Změnil se celý můj jídelníček a já si pomalu začala zvykat na potraviny mně doporučené a někdy i neznámé a postupně jim přicházela na chuť.

29.1.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Věra Svobodová

Věra Svobodová - Reference klientů Světa zdraví Ústí nad LabemVybrala jsem si pobočku v Ústí n.Labem, Špitálské náměstí. Nevěděla jsem, co mě čeká, jestli do toho vůbec půjdu. Bylo to nezávazné měření, tak jsem jela. Z prvního měření jsem byla ale v šoku, můj metabolický věk byl 82 roků. Při nabídce tříměsíčního programu jsem byla hned rozhodnutá, že do toho půjdu. Zarazila mě cena, nebudu povídat, že ne, ale dneska vím, že jsou to informace k nezaplacení.

22.1.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jana Polmová

Jana Polmová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemObdržela jsem dárek od dětí ve formě poukazu do Světa zdraví v pobočce Ústí nad Labem. Z tohoto dárku jsem neměla velkou radost. Nechtěla jsem však děti zklamat, tak jsem slíbila, že se tam pojedu alespoň podívat. Setkala jsem se tam s paní Renatou Pešťákovou.

20.1.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Miloslav Machleidt

Miloslav Machleidt - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemOd svého známého a kolegy jsem se dozvěděl o programu hubnutí, který on začal navštěvovat pro své zdravotní problémy, které jsem si já do té doby nepřipustil. Nějakou dobu jsem se koukal na sebe do zrcadla a potom zavolal. Domluvená  schůzka, která byla jako první, mne přesvědčila.

10.1.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Ladislava Kreslová

Ladislava Kreslová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemSympatická poradkyně mi pak podle vyplněného dotazníku a pohovoru sestavila jídelní plán hodící se přímo pro mě. Je důležitá krevní skupina, ale u mě například i noční směny. Podle jídelníčku a rad jsem pouze musela omezit některé potraviny, které jsou pro mě při hubnutí nevhodné. Díky změně stravovacích návyků, aniž bych hladověla, se mi celkem bez problémů podařilo nejen zhubnout, ale i do budoucnosti váhu udržet.

28.12.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Natálie Obšilová

Natálie Obšilová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemMilý Světe zdraví, byla jsem s vámi pravidelně 6 měsíců. A jak jse se k vám dostala? V lednu tohoto roku mě mamka seznámila s vašimi stránkami. Na to jsem reagovala. že nikam nepůjdu. Po týdenním vysvětlování a přesvědčování. že jdeme jen na konzultaci, jsem se odhodlala na objednaný termín dostavit.

15.12.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Lucie Hauptmanová

Lucie Hauptmanová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemNevěřila jsem, že k úspěšnému hubnutí stačí tak málo. Díky jídelníčku na míru, podpoře při konzultacích a své vlastní pevné vůli a odhodlání  jsem to dokázala. Právě vůli a odhodlání bych ráda zdůraznila, jelikož na základě své vlastní zkušenosti vím, že bez svého vlastního přičinění nemohu očekávat úspěšnost žádného cíle ve svém životě.

2.11.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Andrea Faryová

Andrea Faryová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemOd chvíle, kdy se rozhodnete hubnout, si musíte věřit ... Nenechte se nahlodat okolím, že to nedokážete, že to vzdáte, že to pak stejně zase naberete. Prostě si trvejte na svém, věřte si a bojujte ...

23.10.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Eva Kindlová

Eva Kindlová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemPosledních pár let jsem žila jen svou prací. Stres, nedostatek času, málo spánku, práce mnohem více než 8 hodin denně - víkendy i dovolené, celá ta doba strávená u počítače … Jedla jsem jednou denně, navíc jen to, co bylo „při ruce“. Zeleninu a ovoce jsem už skoro neznala, přežívala jsem hlavně na kávě. Na nic jsem ani neměla chuť. Jedla jsem jen proto, že jsem musela. Za těch pár let i pěkných pár kil přibylo. Uvědomovala jsem si, že bych měla začít hubnout, ale neřešila jsem to – jen jsem se odmítala fotit, nebyl čas o tom jinak ani moc přemýšlet.

19.10.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Martin Křížek

Martin Křížek - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemNikdy dřív jsem neviděl důvod svoje zdraví a tedy i nadváhu řešit. Byl jsem tím dítětem „podívej, jak ten náš drobeček krásně papá“ a v dospělosti se pak dopracoval k roli místního siláka. Tomu ovšem narostly nejen svaly, ale i desítky kilogramů nadbytečného tuku, protože „drobeček“ krásně papal hlavně spousty knedlíků, rohlíků, šišek salámů, kelímků s majonézovými saláty, půllitrů piv a krabic dortů. A to vše rychle, protože jídlo je jen „plnidlo“ a zbytečná ztráta času, přičemž tyto „orgie“ se odehrávaly hlavně pozdě večer před spaním. Tímto přístupem jsem se rozrostl do obrovských rozměrů a ve svých 36 letech nasbíral na váhu téměř 160 kg při výšce 180 cm.

10.4.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Olga Káňová

Olga Káňová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemPíše se rok 2014. Leden. Je mi 59 let. Má váha - 94 kg. Hrůza! Po 39 letech manželství a s počáteční váhou 53 kg v můj svatební den. Začínají zdravotní problémy. Vždy jsem měla ráda pohyb, nedokážu dlouho vysedávat. Nabraná kila mě zděsila. Řekla jsem si: "Dost !" Ale co s tím?

10.12.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Nicole Wagnerová

Nicole Wagnerová - Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemVe svých 27 letech jsem se dostala na váhu 73 kg. Všechna kila jsem nasbírala od doby, kdy jsem začala chodit do práce a seděla v kanceláři denně 8 hodin. Na přelomu roku 2013/2014 jsem si řekla, že už s tím musím začít něco dělat, protože abych funěla pokaždé, když jsem šla do schodů, bylo nepřijatelné. K tomu všemu jsem začínala slýchat narážky od svého partnera, že můj zadek býval hezčí. A to mě na tom štvalo nejvíc.

1.9.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Marcela Chadžijská

Marcela Chadžijská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemNěkdo při stresu hubne, já přibírám. Měla jsem náročné dvouleté období, těžce mi onemocněl manžel. Hodně jsem se mu věnovala, posedávala u něj a vařila ledvinovou dietu. Zdravá výživa především. Sama jsem dlouhou dobu vegetariánem, navíc tedy s nedostatkem pohybu. Postupně jsem zjistila, že se zadýchávám, že neunesu tašku do schodů a nepoznávala jsem se v zrcadle. Nebyla jsem to já, byla jsem doslova oteklá. Chytaly mne křeče do břicha. Zjistila jsem, že mi váha nemilosrdně ukazuje 89 kg.

24.7.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Manželé Strašíkovi

Manželé Strašíkovi - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad LabemV posledních několika letech jsem se pokoušel shodit několik kilogramů v oblasti břicha. Jednak jsem tyto kila cítil při sportu a také mi bylo jasné, že převážná jejich část se skrývá uvnitř těla. Při těchto akcích jsem vždy omezil příjem stravy a zvýšil výdej energie. Cílem ale vždy bylo, že jsem ztratit s tukem také i svalovinu. Tento stav ale vždy vydržel kratší dobu, protože jsem postupně, jak jsem se snažil nabrat ztracené svaly zpět, nabíral zároveň zpět i tuk. Takto to šlo pořád dokola.

25.2.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jitka Dittrichová

Jitka Dittrichová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemJeště před půl rokem jsem byla člověk, který si s jídelníčkem nedělal velké starosti. Čokolády, pečivo z bílé mouky a jiná méně zdravá jídla byla na mém denním jídelníčku. Do toho plno pracovního zatížení, vyšší věk (50) a nedostatek odpočinku vedly k tomu, že jsem v posledním roce začala rychle nabírat kila, přestože mi pohyb nebyl cizí (2x týdně aerobik s posilováním, 1-2 týdně Zumba a v zimě o víkendech lyže). Věděla jsem, že to tedy není, tím, že bych měla málo pohybu, ale že chyba je v mém stravování. Když mi ručička váhy jednou ukázala 90 kg, začala jsem mít strach, že bych se za čas nemusela pohybovat vůbec….proto jsem si řekla, že změním svůj životní styl ke zdravějšímu.

13.2.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Drahomíra Kažimírová

Drahomíra Kažimírová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemZměnit moji postavu jsem se rozhodla tehdy, když se mi začal dosti zhoršovat můj zdravotní stav. Máme v rodině embolii, a tak jsem se začala dosti bát. Měla jsem čím dál víc zdravotní problémy, migrény, vysoký tlak, apod. Mám dva malé syny a při představě, co by se mi mohlo stát, jsem raději vyhledala odbornou pomoc.

13.2.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát o kalibraci tělesného analyzátoru TANITA

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist