Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Přečtěte si některé příběhy našich klientů, kteří absolvovali program v naší pobočce Světa zdraví a inspirujte se jejich úspěchy.

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Tomáš Kuda

Tomáš Kuda - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad LabemJako asi většina z vás, tak i já jsem se touto problematikou příliš nezatěžoval. Ranní vstávání do práce pro mě bylo utrpení a tak jsem měl naplánovaný čas nezbytně nutný k tomu, abych do práce přišel včas na začátek pracovní doby a co nejdéle si pospal. Takže každé ráno bez snídaně a v práci již v jednom kole už na jídlo nezbyl čas. Polední oběd v nepravidelnou dobu jsem vždy „zhltnul“ jako malinu a pokračoval v denním shonu. Odpolední činnost shon s dětmi a čas strávený doma nebo u přátel spolu s nějakým půllitrem piva asi zná také každý. Večer příšerný hlad a tak luxujete ledničku, co se do vás vejde. Tímto shonem uběhne 10 let jako nic a zjistíte náhle, že máte o 10 či 15 kg navíc. Jednoho dne jsem se na sebe podíval do zrcadla a zjistil, že už tam nestojí žádný štíhlý mladík. A tak jsem hledal odpovědi a recepty jak nejrychleji a hlavně bez námahy zhubnout. Receptů najdete spoustu, hlavně zázračné pilulky a nápoje, které jsou velmi lákavé svou jednoduchostí užívání. Jsou to však především předražené reklamní podvody, které z Vás vytáhnou jen peníze a účinek je nulový.

25.10.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Petr Přidal v pořadu Rub a líc na ČT1

Petr Přidal - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Podívejte se na zajímavý příběh našeho klienta pana Petra Přidala, který odvysílala ČT1 v pořadu Rub a líc. Pan Přidal zhubl se Světem zdraví neuvěřitelných 72 kg. Klobouk dolů!

16.7.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Aleš Petruželka

Aleš Petruželka - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad LabemTéměř celé 2/5 života jsem se potýkal s nadváhou. V mládí jsem aktivně sportoval. Ihned po konci aktivní kariéry to postupně, pozvolna, začalo. Přibývala léta, přibývala nadváha. Kilenko ke kilenku a ejhle v květnu loňského léta  se ručička váhy zastavila na „ krásných“ 125 kilogramech. Pravil jsem svému ošetřujícímu lékaři, že chci zhubnout. Ten si tuto skutečnost zaznamenal do mých celoživotních análů a doporučil mi nějaké prášky „na hubnutí“ a rozešli jsme se. Potom následovala dovolená ve stylu all inclusive. Tady jsem se též, jako správný čecháček, vůbec nežinýroval.

2.6.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jana Tůmová

Jana Tůmová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad LabemPoprvé jsem se o Světě zdraví dozvěděla od svého manžela, když mi oznámil, že nás oba objednal na konzultaci k výživovému poradci. Protože jsem s nadváhou až obezitou měla vždy problémy, které jsem se snažila někdy i úspěšně řešit již mnoha způsoby, ale s následným jojo efektem, tak jsem si jen pomyslela, že to je zase jen ztráta času, protože teoreticky už všechno znám. Pouze praktická aplikace mi dělá problémy.

31.5.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Šárka Vejtrubová

Šárka Vejtrubová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad LabemProblémy s váhou jsem měla snad od narození. Už na fotografiích z dětství se na mě usmívá malé boubelaté děvčátko s faldíky, které je přeci tak roztomilé. Ale co bylo roztomilé, tak do čtyř let věku, později začalo být problémem. Už v pubertě jsem vnímala svoji postavu jako ne příliš ideální a zkoušela první diety. Mám za sebou snad všechny. Dělenou stravu, tukožroutskou polévku, pojídání „zlatých vajec" (prášky, které vám rozhodí psychiku a nejen ji). Některé měly úspěch – třeba po dělené stravě jsem nepřibrala půl roku – po většině se však dostavil jo-jo efekt a měla jsem i o pár kilo víc. V mládí jsem sportovala, hrála jsem volejbal a později s manželem chodila každý víkend do kopců a na dlouhé pochody. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale měla jsem pevnou postavu bez špeků. Po narození syna jsem svoje pohybové aktivity utlumila a stala se „línou". Občas mě muž někam vytáhl, ale výlety už nebyly tak dlouhé, do kopců se mi moc nechtělo.

18.5.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Marie Hrotková

Marie Hrotková - Zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad LabemV roce 2012, začátkem listopadu, jsem přestala chodit do fitness centra a začaly přípravy na cukroví, předvánoční úklid, mytí oken atd... Po Vánocích a Silvestru jsem nabrala 5 kg. Nemohla jsem se na sebe ani podívat. Tuky mi začaly převisovat přes pásek u kalhot a nemohla jsem dopustit, abych takhle vypadala. Styděla jsem se opět začít chodit do fitka. Rozhodla jsem se po novém roce zhubnout na stejnou váhu, jakou jsem měla před Vánocemi – 70 kg. Skoro jsem nejedla (2x denně – malý oběd a něco málo k večeři) a výsledek se nedostavoval :(. Tuky se ukládaly na horší časy a ani deko nešlo dolů...

16.5.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Karel Rieger, Ústí nad Labem

Karel Rieger - Zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad LabemJmenuji se Karel Rieger, je mi 41 let, jsem ženatý a mám 3 děti. Od roku 1992 podnikám ve stavebnictví a celý tento čas ( čili asi 20 let ) jsem žil asi jako každý podnikatel. Ráno bez snídaně, rychle jedno nebo dvě kafe, potom snad nějaký ten oběd, třeba na čerpací stanici bagetu a hlavně večer jsem mohl vyjíst celou lednici- vím, že je to naprosto špatně, ale pořád stejně. Auto, kancelář, stresy, málo pohybu a špatné stravování. Už jsem se cítil hodně špatně. Unavený, zadýchaný, nervózní, troska. Poté jsem náhodou na internetu našel Svět zdraví a úplně se mi změnil život.

3.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jiřina Brůžová, Ústí nad Labem

Jiřina Brůžová, Ústí nad LabemKdyž jsem se před 71 léty narodila, tak hubené dítě prý moc k vidění nebylo. Maminka tuto situaci řešila po svém, krmila mě domácími piškoty a sice tak, že v deseti letech moje hmotnost byla 50 kg. Ve škole ani na veřejnosti mě nikdo nepřehlédl. Takto vyživené buňky fungovaly dále, ve 20ti letech byla u mě váha 80 kg a po prvním dítěti jsem docílila 94 kg.

1.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jana Vlčková, Ústí nad Labem

Jana Vlčková - Zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad LabemZhubla jsem 19 kilo! Když jsem poprvé v létě loňského roku otevřela dveře Světa Zdraví v Ústí nad Labem, tak jsem vážila 83 kilogramů. Bojovala jsem s nadváhou už od porodu, tedy 4 roky. Držela jsem samé nezdravé a drastické diety tipu tukožroutské polévky, ale nakonec jsem ještě přibrala. Až jsem na internetu narazila na Svět Zdraví a řekla si, že to zkusím. Musím přiznat, že jsem byla na začátku trochu skeptická, byla jsem přesvědčená, že to stejně nepůjde a nezhubnu.

29.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Ladislav Holub, Ústí nad Labem

Ladislav Holub, Ústí nad LabemPadesát kilo za osm měsíců… Při výšce 180 centimetrů a váze 133 kilogramů jsem začínal míti zdravotní potíže. Bolesti kolen, cukrovka, vysoký krevní tlak. Jako novoroční předsevzetí jsem si řekl, že zhubnu. Pokoušel jsem se i o zhubnutí v předchozích letech, ale bohužel se to minulo účinkem.

28.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist